جوانسازی پوست دست
,

جوان‌سازی پوست دست

جوان‌سازی پوست دست

جوانسازی پوست دست، از روشهای زیبایی و جوانسازی پوست است در جوانسازی پوست دست عدم حجم بافت نرم،و مشکلات مربوط به رنگ و بافت پوست  مورد بررسی قرار می گیرد سپس متخصص پوست ومو در تهران با تزریق ژل و انتقال چربی طبیعی به بازیابی حجم  دست شما کمک می کند.

 

جوانسازی پوست دست

 

برای  مقابله با آثار پیری درپوست دست امروزه توجه عمده به سمت جوانسازی پوست دست جلب شده است. اما اگرپوست صورت شما جوان، بدون چروک و با طراوت باشد درعوض دستان شما در صورت داشتن چین وچروک همچنان می‌توانند حقیقت را درباره سن شما بازگو کند.

چرا جوانسازی پوست دست انجام دهیم

در طول زمان وبا افزایش سن حجم بافت نرم دردستان شما به تدریج در طی فرایند طبیعی پیرمی شود و از بین می‌رود. در نتیجه، پوست، شل و دارای چروک می گردد ورگ‌ها و تاندون‌ها برجسته ‌تر به نظر می‌رسند. علت ایجاد چروک دست می تواند مربوط به عوامل محیطی برای فرد باشد این عوامل گاهی نقش مهمی درپیری فرد ایفا می‌کند. دستان نیزبه میزان صورت درمعرض خورشید قرارمی گیرند و نسبت به صورت کمتر مورد محافظت قرار می‌گیرد.

آسیب دیدگی پوست به دلیل نورخورشید سبب بروزمشکل دربافت‌ها ونیزمشکلات مربوط به رنگدانه‌های پوست ازجمله لکه‌های پیری درافراد می شوداز این رو رفع چین و چروک پشت دست نیز برای فرد  اهمیت زیادی دارد.

به منظور جوانسازی پوست دستان شما، در بیشتر مواقع از پرکننده‌های پوستی مانند تزریق ژل یا از طریق لیزر استفاده می شود. از این طریق می‌توانیم حجم پوست دست خود را بازیابی کنید و لکه‌های مرتبط با افزایش سن را از بین ببریم.

راهکارهای طبیعی برای حفظ جوانی پوست دست

در اینجا به چند مورد از راهکارهای طبیعی محافظت پوست اشاره شده است

 

استفاده از دست کش

اگر دست ها ی شما در معرض مواد شیمیایی و یا گرد و میکروب ها شکسته  قرار گیرد و در نهایت زودتر دچار پیری می شود شما می توانید با دستکش های مناسب از این اتفاق جلوگیری کنید.

 

 نحوه جوانسازی پوست دست

استفاه ازگلیسیرین

گلیسیرین  باعث می شود دستهایتان مرطوب شود این روش تاثیر فوق العاده ای در جوان سازی پوست برای فرد دارد.

استفاده از ضدآفتاب

بسیاری از افراد از ضد آفتاب تنها برای محافظت پوست دست استفاده می کنند و ضد آفتاب را تنها برای جلوگیری از آسیب های پوست استفاده می کنند. این در حالی است که ضد آفتاب به غیرازمحافظت از پوست شما می تواند به بازسازی پوست شما کمک کند و باعث  بازسازی و حفظ کلاژن ها شود.شما  با جلوگیری از آسیب دیدن دست ها توسط خورشید، می توانید پوستی جوان و زیبا به دست آورید.

روش‌های درمانی جوانسازی پوست دست

-انجام تزریقات زیبایی برای پوست دست

– انجام فتوتراپی برای جوانسازی پوست دست

 – لایه‌برداری با لیزر برای جوانسازی پوست دست

– تزریق پلاسمای غنی از پلاکت

جوانسازی پوست دست با لابه بردار

مزایای استفاده از جوانسازی پوست دست

-کمک به بازیابی حجم از دست رفته دستان و جوانسازی پوست دست

-به حداقل رساندن رگ‌ها و تاندون‌های برجسته با جوانسازی پوست دست

 -به کمک جوانسازی پوست دست لکه‌های پیری از بین می رود

  -بهبود بافت و رنگ پوست دست

روشهای جوانسازی پوست دست

امروزه روشهای جوانسازی زیادی برای پوست دست وجود دارد شما می توانید به کمک روشهای جوانسازی پوست دست نتیجه ای بهتر از روش زیبا سازی استفاده  کنید.

تزریق چربی

در این روش  پزشک با کمک بافت چربی طبیعی بدن فرد به دستان اواضافه می  کند تا با افزایش حجم، رگ ها و تاندون ها را پوشش دهد و با گذشت زمان کیفیت پوستتان بهبود یابد.

تزریق ژل

با تزریق ژل نیز می توان حجم دستان را افزایش دهید و اطراف استخوان ها و رگ ها را پر کنید.

لیزر

برای درمان چین و چروک، تغییر رنگ پوست، آسیب های آفتاب یا لکه های پیری می توان از لیزر استفاده کرد.

جوانسازی پوست دست با تزریق ژل

فتوتراپی

از این روش بیشتر برای از بین بردن لکه های قهوه ای روی پوست استفاده می شود که این امر موجب ساخت کلاژن در پوست دست می گردد.

لایه‌برداری شیمیایی

لایه برداری شیمیایی یکی دیگر از روش های جوانسازی پوست صورت و دست ها است. هنگامی‌که این مواد شیمیایی به پوست زده می‌شوند، باعث می‌شود که لکه‌های که به دلیل سن ایجاد شده اند با استفاده از این داروها کاهش یابد.

اسکلروتراپی

هنگامی‌که محلول اسکلروزان به رگ‌های بدن شما تزریق می‌شود، این محلول شیمیایی  می تواند رگ ها را تحریک ‌کند و باعث می‌شود که  پوست دست شما سفیدتربه نظر بیاید و به جوان سازی پوست دست شما کمک می کند.

جوانسازی پوست دست چه کمکی به شما می کند

افرادی که  می خواهند ظاهر پوست خود را جوانترکنند، یک داوطلب ایده ال برای درمان جوانسازی پوست دست محسوب می شوند. اگرچه  افراد دلایل مختلفی برای جوانسازی پوستدست دارند

-یکی از دلایل انجام آن بهبود ظاهرو افزایش اعتمادبه‌نفس است.

 -دست یافتن به پوست نرم‌تربعد از انجام جوانسازی پوست دست

-داشتن ظاهری جوان‌تربعد از انجام جوانسازی پوست دست

 

 

بااین‌حال، بیمار نیز باید آگاه باشد که  جوانسازی برای بهبود و زیبایی دستان شما انجام می شود . بیماران باید اهداف و انتظارات واقع‌بینانه‌ای از جوان سازی دست خود داشته باشند. حتماً دلایل خود را برای انجام این جوانسازی در جلسه مشاوره با دکتر درمیان  بگذارند. این مشاوره همچنین در حصول اطمینان از آمادگی شما برای انجام این روش کمک خواهد کرد.

مزیت جوانسازی پوست دست

بعد از انجام جوان‌سازی پوست دست انتظار چه چیزی را باید داشت؟

انتخاب هریک از روشهای جوانسازی به شما کمک می کند که  ظاهری جوانتر داشته باشید. به ‌طورکلی، بیماران پس از انجام عمل جوان سازی پوست دست دچار سختی و ناراحتی نمی شوند و می‌توانند طی بیست‌وچهار ساعت بعد از جوانسازی  فعالیت‌های روزانه خود را از سرگیرند.

نتایج حاصل از روش های جوانسازی  چه مدت دوام دارد؟

تزریق چربی و ژل معمولا اگر توسط بهترین متخصص پوست ومو در تهران انجام شود از سه ماه تا یک سال برای فرد ماندگاری دارد. اما پیوند چربی معمولا عمر طولانی تری دارد. اما تزریق چربی بابد بعد ازمدتی دوباره تکرار شود نتایج حاصل برای سفت شدن پوست به نوع درمانی که شما برای جوانسازی انتخاب کرده اید بستگی دارد. بیمارانی که سابقه بیماری هایی، مانند دیابت را دارند ویا افرادی که به صورت مکرر در معرض تابش خورشید هستند و سیگار می کشند نتیجه اولیه ضعیف تر از این جوانسازی می گیرند و دوام کمتری را شاهد هستند.

 

عاملی که سبب می‌شود دستان تان پیر به نظر برسند

لکه‌های پیری روی پوست دست

نکته جالبی که در مورد  لکه‌های پیری باید گفت  این است که این لک ها  هیچ ارتباطی با سن ندارد. لکه‌های پیری بیشتر در نتیجه قرار گرفتن در معرض آفتاب است. با این که لکه‌های خورشیدی می‌توانند در سنین پایین‌تر نمایان شوند، ولی اغلب در افراد بالای ۵۰ سال دیده می‌شوند که بیشتر از افراد دیگر  در معرض نور آفتاب قرار گرفته اند.

پوست چروک شده دست

چروک شدن پوست دست که بیشتر به دلیل مراقبت نادرست پوست اتفاق می افتد و پشت دست تان شروع به چروک شدن می کند یکی از راههای رفع چروک دست استفاده  از  نسخه کرم رتینوئید برای بهبود بافت و افزایش تولید کلاژن پوست و ضخیم شدن آن است. از آن جا که خرید این کرم فقط با تجویز نسخه مجاز است، متخصص پوست تان باید در مورد چگونگی و زمان استفاه صحیح آن برای شما توضیح دهد، تا بدون هیچ گونه عوارض  از مزایای آن بهره‌مند شوید.

جوانسازیوست دست

 

رگ‌های برجسته روی پوست دست

رگهای برجسته بر روی پوست دست از عوامل دیگر پیری روی دستان است .روش درمان و تنها راه برای خلاص شدن از آن‌ها  برداشتن رگ ها است. شما باید باجراحی  رگ‌ها را بردارید،

البته کانسیلر‌های قوی، نیز وجود دارد که می‌تواند بلافاصله رگ‌های تیره را بپوشانند. فقط باید بلافاصله بعد از شسشتوی دست‌ها هر بار از آن‌ها استفاده کنید، ولی باز هم بهتر از جراحی است.

نتیجه حاصل از جوانسازی دست ها

به طور کلی جوان‌سازی دست یک روش درمانی یا یک مجموعه از روش‌های درمانی است که به بهبود کلی ظاهر دست‌های شما کمک می‌کند. در فرایند جوان‌سازی دست چندین فرایند و عمل انجام می‌شود که البته ممکن است همه آنها با هم و به طور همزمان انجام نشوند. این فرایندها شامل تزریق ژل، میکرودرم ابریژن، آی پی آل، پیلینگ شیمیایی و … است.

 

در بسیاری از این فرایندها درمان‌های چندگانه‌ای انجام می‌شود تا بهترین نتایج  را برای شما داشته باشد . شما پس از انجام هر یک از این اقدامات درمانی باید صبر کنید تا تورم و کبودی کاهش یافته و سپس فرایند بعدی را انجام دهید.

 

جوانسازی پوست دست

 

 

ممکن است برای دست‌یابی به نتایج مطلوب و جوان‌سازی دست نیاز به انجام ترکیبی از این فرایندها باشد. پزشک همه گزینه‌های جوان‌سازی دست را بر اساس نیازهای فردی و نگرانی‌های شما برایتان توضیح می‌دهد. اگر شما از سلامت عمومی خوبی وشرایط یرنی خوبی داشته باشیدو نگرشی مثبت و انتظارات واقع‌بینانه‌ای نسبت به نتایج حاصل از این فرایندها داشته باشید احتمالاً کاندید خوبی برای انجام این عمل‌ها و فرایندها هستید.

دکتر محمدرضا کیانی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *