زاویه سازی باژل

زاویه سازی با ژل

زاویه سازی با ژل

زاویه سازی با ژل برای زیبا سازی در ظاهر فرد روش مناسبی است .این روش بیشتردر چانه و گونه و دیگر نقاط صورت به کاربرده می شود.همان گونه که می دانید هر شخصی در زندگی خود برای زیبایی  پوست و صورت خود به دنبال راه های کم تهاجمی تر وغیر جراحی می باشد.

زاویه سازی باژل

برخی افراد به طور ذاتی چانه ضعیف و کوچک دارند که با روش زاویه سازی می توان با برجسته‌سازی چانه تعادل را در صورت فرد ایجاد کرد بنابراین افرادی که چانه بد فرمی و بدشکلی دارند می توانند با زاویه سازی  این مشکل را برطرف کنند.

افراد مناسب زاویه سازی با ژل

کسانی که قصد تزریق ژل را دارند باید برخی شرایط را برای انجام این کار داشته باشند که در اینجا به برخی از آنها اشاره شده است

-افرادی که چانه نوک تیز و فک پهنی دارند مناسب این روش زیباسازی می باشند.

-افرادی که چانه‌ بیش از اندازه پهن دارند.

-افرادی که فک مربعی شکل دارند.

-آقایانی که می خواهند فک مردانه داشته باشند می توانند زاویه سازی صورت مردان را انجام دهند.

-افرادی که  چانه‌های عقب رفته دارند برای انجام زاویه سازی  مناسب هستند.

-افرادی که می خواهند صورتی لاغر داشته باشند( لاغر کردن صورت)

زاویه سازی با ژل چگونه انجام می شود

برای برجستگی بیشتر چانه و گونه شما می توانید از روش زاویه سازی استفاده کنید. در این روش متخصص پوست ومو به وسیله تزریق ژل می‌تواند زاویه بیشتری را در صورت وچانه  برای شما ایجاد کند و تلاش می کند با زاویه سازی صورت متناسب با دیگر اجزا برای فرد ایجاد کند.

برای زاویه دار کردن فک، در ابتدا شما باید تحت نظر بهترین متخصص پوست ومو در تهران مورد بررسی قرار بگیرد تا میزان ژل و همچنین ناحیه  درست تزریق ژل مشخص شود. این تزریق چند دقیقه بیشتر زمان نیاز ندارد ویک روش بدون خطر و کم عارضه است.  اما تزریق ژل باید با دقت در نقطه مورد نظر انجام شود تا برای شما عوارض ایجاد نکند.

زاویه سازی صورت مردان

برخی مردان چانه های مربع شکلی دارند وتمایل به تغییر فرم چانه خود دارند این مردان می توانند با زاویه سازی  مشکل خود را برطرف کنند.  مردان با تزریق ژل درقسمت تحتانی صورت و برجسته کردن زاویه فکی جذابیت خاصی به کل صورت خود می دهند.

ماندگاری ژل در زاویه سازی با ژل

این رابدانید غلظت و ماندگاری ژل‌ها با هم متفاوت است. ژل ها رقیق‌تر و نرم‌ترماندگاری زیادی برای فرد ندارد در حالی که نوع غلیظ آن دوام بیشتری دارد.

زاویه سازی با ژل و ماندگاری از آن

 

میزان ماندگاری ژل ها به نوع و مواد تشکیل دهنده ژل ها بستگی دارد. نوعی از ژل که از اسید هیالورونیک تشکیل شده است، شش ماه دوام دارد.

ژل تشکیل  شده از هیدروکسی آپاتیت یک سال و نیم دوام دارد و باعث تحریک کلاژن سازی می شود و بی خطر است. ماندگاری ژل تشکیل شده از پلی کپرولاکتون هجده تا سی و شش ماه است.

این ژل نه تنها به تحریک کلاژن سازی کمک می کند بلکه چون به مرور به شکل گاز دی اکسید کربن از بدن دفع می شود، مناسب است.

تا چندی پیش از کلاژن های خوکی، گاوی و انسانی هم استفاده می شد. اما به دلیل آلرژی زا بودن هم اکنون کمتر به کار می رود. ژل دائمی فقط ژل پاژ است که عوارض بسیاری دارد و مصرف آن توصیه نمی شود.

هزینه زاویه سازی با ژل

همان گونه که گفته شد زاویه سازی نیازی به بیهوشی و تجهیزات اتاق عمل ندارد و پزشک این تزریق را در داخل مطب نیز انجام می دهد. بنابراین باید گفت که هزینه کمتری نسبت به جراحی پروتز برای بیماردارد. در حقیقت هزینه این تکنیک بیشتر به نوع ژلی که برای تزریق به کار برده می شود  و مهارت متخصص بستگی دارد.

نکته ای که شما باید در زاویه سازی با ژل در نظربگیرید این است که حتما برای این کار باید نزد متخصص پوست ومو در تهران مراجعه نمائید . زیرا در این مکانها از ژل با کیفیت واستاندار استفاده می شود و هم اینکه پزشک شما تجربه و تخصص کافی در این زمینه را دارد. زاویه سازی با ژل یکی از روش های غیر جراحی است که هم سریع می باشد و هم عوارضی برای فرد به همراه ندارد.

میزان تزریق ژل برای زاویه سازی با ژل

مقدار مواد ژلی که برای زاویه دار کردن صورت برای فرد استفاده می شود با هم متفاوت است  و میزان تزریق در بیشتر موارد به ظاهر صورت بیمار بستگی دارد که چه مقدار ژل لازم است .زیرا دربرخی افراد فرم گونه کمی برجسته می باشد و با چند میلی لیتر صورت آنها زاویه دار خواهد شد اما در برخی بیماران میزان این ژل ممکن است کم یا زیاد شود. در هر صورت میزان تزریق به تشخیص پزشک متخصص بستگی دارد.

آیا زاویه سازی با ژل درد دارد ؟

پزشک شما در هنگام تزریق در بیشتر مواقع ازبی حسی موضعی یا کرم بی حس کننده استفاده می کند تا شما در هنگام تزریق دردی احساس نکنید.

آیا زاویه سازی با ژل عوارض دارد

این را بدانید که زاویه سازی عارضه خاصی برای شما نخواهد داشت . با این وجود باید گفت که هیچ روش زیبایی بدون عارضه نیست

پس از تزریق تا چند روز شما تورم خواهید داشت که این امر برای بیشتر افراد اتفاق می افتد.شما می توانید برای کاهش تورم از کمپرس یخ استفاده کنید. البته این تورم معمولا تا ۴۸ ساعت بعد از تزریق کاهش پیدا می کند اما اگر  به مدت زیادی طول کشد بهتر است به پزشک مراجعه کنید.

مراقبت های لازم بعد از زاویه سازی با ژل

-بعد از تزریق تا چندین ساعت از مواد آرایشی استفاده نکنید.

– ۲۴ ساعت بعد ازتزریق ژل ورزش ها و فعالیت های سنگین انجام ندهید.

–  بعد از تزریق  ژل ازرفتن به استخر، سونا ، چشمه آب گرم به مدت یک هفته خودداری کنید.

نتابج زاویه سازی با ژل

نتایج حاصل از زاویه سازی با ژل

نتایج حاصل ازتزریق  ژل ۲ الی ۳ روز پس از تزریق مشخص می شود اما شما انتظار تورم چند روزه را داشته باشید. در برخی موارد عدم قرینه بودن دو طرف صورت پس از تزریق ممکن است ایجاد شود. در این صورت زیاد نگران نباشید با مراجعه مجدد به پزشک این مشکل برطرف می شود.

مزایای زاویه سازی با ژل چیست

-تزریق  ژل نیازی به بیهوشی ندارد و بدون درد است.

-پوست گونه‌ها افراد بعد از تزریق محکم تر و کشیده تر خواهد شد همچنین خط لبخند در افراد نیز کاهش می یابد.

در آخر باید گفت که روش زاویه سازی صورت  نسبت به پروتز چانه و گونه ایمن‌تر و بهترخواهد بود . به کمک تزریق ژل شما می‌توانید  چانه وگونه خود را زاویه دار یا برجسته کنید . بسیاری از زنان تمایل دارند چانه‌ای با خطوط ملایم‌ترداشته باشند ،و مردان علاقه دارند که چانه های با زاویه تیز داشته باشند شما می توانید زاویه سازی در چانه را انجام دهید.

 

 

عوارض زاویه سازی با ژل

یکی ازعوارض زاویه سازی ، استفاده از ژل های غیراستاندارد و حرکت کردن آنهاست. به عنوان مثال  ژل های پاژ در زمان های دور مورد استفاده قرار می گرفت و استفاده از این نوع ژل ها سبب آلرژیک و آبسه می شد و ژل پاژ به دلیل سنگین بودن بعد از مدتی جابجا می شد و خارج کردن شان کار بسیار سختی بود و سبب عوارض زیادی می شد.

تزریق ژل یکی از روش های زیبایی است که در صورت استفاده از ژل های استاندارد از کمترین عارضه برخوردار است و از یک سری عوارض جانبی برخوردار است که این نوع عوارض ها نادر و موقتی بوده و در مدت زمان بسیار کوتاهی برطرف می شود و جای هیچ گونه نگرانی نیست از جمله:

  • کبودی
  • ورم
  • عدم تقارن
  • عفونت
  • بافت مردگی

زاویه دار کردن با ژل

مدت زمان تزریق ژل و چربی

زاویه سازی با ژل در یک جلسه درمانی بسیار کوتاه مدت انجام می شود. این جلسه بسته به روش تزریق بین بیست تا یک ساعت  طول می کشد.

 

هزینه فرم دهی و زاویه دار کردن فک و صورت می‌تواند تا حدودی از فردی به فرد دیگر به دلیل قدرت و اندازه عضلات در ناحیه تحت درمان و اثر مورد نظر متفاوت باشد. اغلب مردان در مقایسه با زنان، نیاز به دوز بیشتری از دارو دارند و در این صورت قیمت ممکن است افزایش یابد.

 

زاویه سازی با ژل و تزریق بوتاکس به طور همزمان

بسیاری از مراجعه کنندگان برای انجام تزریق های زیبایی ممکن است برای رسیدن به نتایج بهتر همزمان با تزریق ژل ، تزریق بوتاکس را نیز در یک جلسه انجام دهند. که این امر در یک جلسه امکان پذبر است.

 

توصیه می‌شود که برای مشاهده‌ی تأثیر کلی، نتیجه را در سه ماه بعد از اولین تزریق ارزیابی کنید و ببینید که آیا به درمان بیشتری نیاز دارید یا خیر. در هر شش تا دوازده ماه، تزریقهای مرتب برای نگه داشتن نتیجه توصیه می‌شوند.

 

دکتر محمدرضا کیانی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *