زاویه سازی صورت با نخ

زاویه سازی صورت با نخ

زاویه سازی صورت با نخ

زاویه سازی صورت با نخ یکی از روش های متداول  برای جوانسازی پوست می باشد که در چند سال اخیر طرفداران زیادی را به ویژه در بین زنان پیدا کرده استدر این روش متخصص پوست و مو در تهران با استفاده از نخ های لیفتینگ اقدام به کشیدن و بالا بردن پوست شما می کند. زاویه سازی صورت با نخ

زاویه سازی صورت با نخ چیست ؟

به طور کلی می توان گفت که صورتی که دارای برجستگی های مناسب با دیگراجزای باشد  در اصطلاح صورت زاویه دار گفته می شود. زاویه سازی صورت در حقیقت اصلاح نواقص صورت است با این روش پزشک به  کوچک کردن فک و صورت، لاغر کردن، برجسته کردن چانه و گونه در صورت شما می پردازد.

در صورتی که شما از فرم وشکل چهره خود راضی نیستید،می توانید با زاویه سازی صورت با نخ  چهره خود رازیباتر کند.

در زاویه سازی با نخ خط باریکی از زیر گوش تا نوک چانه کشیده می شود. این روش بیشتر برای وی V شکل کردن پایین صورت انجام می شود. زاویه سازی صورت با نخ در چند سال اخیر طرفداران بسیاری پبدا کرده است. در این جراحی خط فک متناسب با سایر اجزاء صورت اصلاح می شود.

روش های زاویه سازی صورت با نخ

زاویه سازی صورت با روش های مختلفی  برای هر فرد انجام می شود این روشها شامل تزریق بوتاکس ، تزریق چربی ، تزریق ژل و فیلر، عمل جراحی، لیفت با نخ است.

دراین روش به کمک نخ های لیفتینگ پوست شما کشیده  وبه سمت  بالا کشیده می شود. برای انجام این کار ابتدا نقاط ورود و خروج نخ بر روی پوست مشخص می شود .سپس با  کمک سوزن های ریزی نخ لیفت را برای زاویه سازی کردن صورت وارد پوست شما می کنند و بعد از خارج کردن نخ ها  بریده می شود.

زاویه سازی  صورت با نخ چه مزایایی دارد

-روش زاویه سازی  صورت بی خطر بوده و نتیجه حاصل پس از اتمام کار پزشک قابل مشاهده است.

-زاویه سازی  صورت با نخ و جوانسازی پوست با این روش برای شما مقرون به صرفه است.

-نخ های استفاده شده در زاویه سازی صورت توسط بافت بدن جذب می شود و ایجاد حساسیت نمی کند.

-نخ های استفاده شده در این روش قابل مشاهده و قابل لمس نیستند.

-زاویه سازی صورت با نخ بدون بیهوشی و بستری شدن در بیمارستان انجام می شود.

-همچنین زاویه سازی صورت دوران بهبودی کوتاهی برای فرد دارد.

آیا زاویه سازی صورت با نخ مختص سن خاصی است ؟

برای  اینکه شما از این روش جوانسازی بهترین نتایج  را دریافت کنید بهتر است این روش جوانسازی برای افراد بالای ۴۰ سال انجام شود.ا اگر شرایط جسمانی شما خوب باشد و مشکل خاصی هم نداشته باشید، جای هیچ نگرانی نیست و شما می توانید در سنین بالای ۶۰ سال  نیزهم از این روش زیبایی و جوانسازی صورت استفاده کنید و جوانی را به صورت خود باز گردانید.

زاویه سازی صورت با نخ چیست

زاویه سازی صورت بانخ چه مدت طول می کشد

زاویه سازی صورت  در کمتر از ۱ ساعت انجام می شود و نیاز به هیچگونه بیهوشی ندارد به همین دلیل  فرد متقاضی می تواند حداکثر ۴۸ ساعت بعد از عمل به کارهای روزمره خود باز گردد و همه فعالیت های عادی خود را از سر بگیرد. همچنین بافت های صورت نیز برای بهبودی به کمتراز ۲ هفته نیاز دارند تا بهبودی کامل خود را بدست آورد.

کاربردهای زاویه سازی صورت با نخ

-رفع افتادگی پوست صورت ولیفت پوست گردن

– زاویه دار کردن صورت

-از بین بردن چین و چروک موجود در پوست

چه افرادی مناسب زاویه سازی صورت با نخ نیستند؟

افرادی  که در گذشته از فیلر های دائمی در صورت استفاده کرده اند مناسب برای انجام زاویه سازی صورت نیستند.افراد زیر ۱۸ سال و زنان باردار و شیرده  مناسب این نوع جوانسازی پوست نیستند.

افرادی با بیماری پوستی در صورت و در محل و یا اطراف محل وارد کردن نخ مناسب نیستند.

مراقبت های بعد از زاویه سازی صورت با نخ

-در صورت تجویزپزشک از آنتی بیوتیک ها به طور مناسب استفاده کنید.

-در صورت داشتن درد می توانید از مسکن هایی که پزشک تجویز کرده استفاده کنید.

-در طی هفته اول بعد از زاویه سازی صورت امور دندانپزشکی را انجام ندهید.

-در هفته اول از انجام فعالیت های ورزشی سنگین پرهیز کنید.

-در دو هفته اول بعد از زاویه سازی با نخ باید به صورت طاق باز بخوابید.

هزینه زاویه سازی صورت با نخ

هزینه زاویه سازی  صورت به تعداد، نوع و جنس نخ های استفاده شده بستگی دارد زیرا نخ های ساده قیمتی مناسب تری دارند اما نخ های کاگ و خاردار قیمت بالاتری نسبت به باقی نخ ها دارند.بنابراین هزینه بیشتری را در برخواهد داشت. از دیگر عواملی که می توانند در تعیین هزینه زاویه سازی  صورت با نخ تاثیر گذار باشند می توان به دستمزد پزشک متخصص و همچنین میزان محل درمان باشد. در جلسه ی مشاوره بهترین متخصص پوست ومو در تهران هزینه زاویه سازی صورت با نخ  با جزییات کامل برای شما توضیح داده خواهد داد.

هزینه زاویه سازی صورت با نخ

نتایج  زاویه سازی صورت با نخ چقدر دوام دارد؟

دوام نتایج زاویه سازی صورت بیشتر به سن بیمار در زمان عمل و میزان ترمیم افتادگی پوست بستگی دارد. اما این نکته را بدانید که افتادگی پوست به مرور زمان بازخواهد گشت .

اما به طور کلی می توان گفت که نتایج  حاصل از زاویه سازی صورت بانخ بین ۱ الی۳ سال در بیشتر افراد دوام خواهد داشت. برای افزایش مدت زمان دوام این روش جوانسازی می‌توانید رشته‌های بیشتری را تزریق کنید و پزشک نیز می‌تواند در مورد زمان مناسب برای انجام این کار به شما توصیه‌هایی داشته باشد.

 

دکتر محمدرضا کیانی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *