مزوتراپی در تهران

مزوتراپی در تهران

مزوتراپی در تهران

مزوتراپی در تهران یکی از روشهای زیبایی و جوانسازی پوست می باشد . در حقیقت مزوتراپی درتهران  یک درمان غیر جراحی در حیطه زیبایی است.

پزشک در مزوتراپی در تهران  از داروهای استفاده می کنند که  این داروها شامل هومیوپاتی، عصاره های گیاهی، ویتامین ها، مواد معدنی و آمینو اسیدها می باشد.

مزوتراپی در تهران

مزوتراپی درتهران چیست

مزوتراپی در تهران عبارت است از وارد کردن گروهی از مواد فعال با سوزن‌های بسیار ریز ونازک به داخل پوست است. این مواد که وارد پوست می شود  شامل انواع ویتامین، داروهایی مانند ماینوکسیدیل یا فاکتورهای رشد مانند فاکتورهای رشد انسولینی می باشند. در حقیقت باید گفت که مزوتراپی نوعی روش درمانی تزریقی است که درتمام دنیا کاربرد زیادی در درمان‌های زیبایی دارد.

کاربردهای مزوتراپی خوب در تهران

از بین بردن سلولیت و چاقی موضعیِ اندام‌های مختلف

یکی از مهم‌ترین کاربردهای مزوتراپی در تهران که می توان نام برد ، چربی‌زدایی و از بین بردن سلولیت و درمان چاقی موضعی است. در حقیقت مزوتراپی خوب در تهران جایگزین خوبی در زمینه‌ی تناسب اندام به جای جراحی های مثل لیپوساکشن است .شما با انجام  مزوتراپی خوب در تهران می‌توانید چربی شکم، چربی‌های موضعی کنار ران و پهلو و غبغب را از بین ببرید.

درمان ریزش مو

یکی دیگر از کاربردهای مزوتراپی در تهران درمان کم‌پشتی و ریزش مو به وسیله محلول مزوتراپی است که  حاوی ترکیب خاصی از مواد شیمیایی، مواد معدنی، آمینو اسیدها، ویتامین‌ها، اسیدنوکلئیک‌ها و کوآنزیم‌هاست، این داروها به پوست سر تزریق می‌شود و یا این روش درمانی سطح هورمون‌ها را به مرور زمان  متعادل می‌کند، که همین مسئله باعث تقویت و رشد موهای جدید، سالم، ضخیم‌تر و قوی‌تر افراد می شود.

مزوتراپی در تهران

درمان پف زیر چشم، تیرگی دور چشم با مزوتراپی در تهران

از کاربردهای مؤثر روش مزوتراپی در تهران  کمک به رفع پف زیر‌ چشم و  تیرگی اطراف چشم است. در این روش پزشک ازسوزن بسیار ظریف تا عمق ۲ تا ۴ میلی‌متری ، استفاده می‌کند. معمولا پف زیر‌ چشم در ۴ یا ۵ جلسه انجام خواهد شد . همچنین در روش مزوتراپی در تهران با تزریق  محلول مزوتراپی به پلک و اطراف چشم به کمک سوزن‌های بسیار نازک تیرگی دور چشم رفع می‌شود.

مزوتراپی روش درمانی دائمی‌ است؟

این روش روشی موقت است و بیمار باید چند بار برای درمان مراجعه کند.معمولا فواصل تزریق در نوبت‌های اول کوتاه‌تر و در نوبت‌های بعد، طولانی‌تر خواهد بود.

در مورد مزوتراپی مو هم زمانی که از محلول‌های مناسب برای تزریق استفاده شود، ریزش مو تا حد قابل ‌توجهی کاهش پیدا می‌کند و حتی گاهی شاهد رشد مجدد مو هم خواهیم بود اما در این مورد هم باید تزریق و درمان،‌ دنباله‌دار باشد.

انجام مزوتراپی برای نواحی خاصی از پوست، خطرناک‌ است

البته میزان پاسخگویی و عوارض مزوتراپی از فردی به فرد دیگر متفاوت است و قابل‌تشخیص هم نیست. مثلا ممکن‌است درمان لک‌ها با مزوتراپی برای یک بیمار خوب و موثر باشد و برای بیمار دیگری نه.

فواید مزوتراپی

فواید مزوتراپی در تهران  عبارتند از:

-جوانسازی پوست یکی فواید مزوتراپی است.

– افزایش انعطاف پذیری و کشش پوست

مزوتراپی در تهران

-با مزوتراپی درتهران پوست های آسیب دیده بهبود می یابد.

– پیشگیری از چین و چروک و برطرف کردن لکه های تیره

-این روش درمانی سرپایی ، بدون بیهوشی، روش غیرجراحی و غیرتهاجمی است

– شما با انجام مزوتراپی در تهران می توانید کاهش ریزش، رشد مجدد مو، آب‌رسانی به زیر پوست سر و افزایش جریان خون در ناحیه درمان داشته باشید.

-تامین مواد مغذی برای لایه درم و زیرین پوست و فولیکول‌های مو

– براق کردن دوباره موهاضعیف  با مزوتراپی وهمچنین بر طرف کرن چروک پوست در صورت، دست ها و دیگر نقاط بدن از فواید مهم مزوتراپی است.

نحوه استفاده مزوتراپی در تهران چگونه است؟

انجام مزوتراپی در افراد به شرایط بدنی و وضعیت بدنی آنها بستگی دارد . به طور معمول به شکل عادی درمان در سه جلسه با فاصله زمانی دو هفته  انجام می شود و مدت زمان آن ۲۰ الی ۴۰ دقیقه می باشد.در مزوتراپی معمولا پس از اتمام جلسات بعد از ۳ الی ۴ روز تاثیر نسبی مثبت این روش را می بینید.

مراقبت های لازم بعد ازمزوتراپی چیست

بعد از انجام مزوتراپی در تهران  بیماربهتراست مدت کوتاهی را در مطب بماند تا در صورت داشتن مشکل به پزشک اطلاع دهد.

بعد از انجام مزوتراپی نباید فعالیتهای خیلی سنگین انجام دهید. اگر مزوتراپی در ناحیه صورت انجام شده حتما باید از ضد آفتاب مناسب استفاده کنند .

در صورت داشتن التهاب از جلسه قبل نباید در جلسات بعدی این تزریق انجام شود لذا التهاب باید برطرف شده و پس ازبهبودی کامل باید مراحل درمان پیگیری شود.

عوارض موقتی و احتمالی مزوتراپی چیست

مزوتراپی خوب در تهران عوارضی خاصی برای فرد ندارد اما بعد از تزریق مزوتراپی ممکن است فرد دچار عوارض موقت مانند : کبودی،تورم،سوزش ، درد،عفونت ،قرمزی،خارش و خونمردگی خفیف شود.

بهترین کلینیک مزوتراپی در غرب تهران

شما برای بافتن بهترین کلینیک مزوتراپی در غرب تهران باید به مراکز و کلینیک های تخصصی پوست و مو که سابقه پزشکان و کادر مجرب و حرفه ای  هستند مراجعه کرد.

مزوتراپی در تهران

در مزوتراپی در غرب تهران  پزشک شما باید با روش های مدرن درمانی چون مزوتراپی به خوبی آشنا باشید و با به کار گیری تکنیک های لازم درمان های موثرو خوبی  را برای رفع عوارض پوست ، مو و لاغری موضعی ، اعمال نموده اند.

در مزوتراپی غرب تهران ، روش های اعمال شده ، سبب بهبود وضعیت بیمار و کسب نتایج رضایت بخش برای بیمار خواهد شد

هزینه مزوتراپی در تهران چقدر است؟

باید گفت که هزینه مزوتراپی به عوامل مختلفی مانند محل تزریق، نوع درمان و تعداد جلسات فرد بستگی دارد تا به نتیجه دلخواه برسد.

به طور کلی مزوتراپی در تهران هزینه خیلی بالایی برای فرد به همراه ندارد و همه افراد می توانند به راحتی ازمزوتراپی استفاده کنند. و هزینه مزوتراپی با توجه به نوع مواد تزریقی، میزان آن و پوست افراد تعیین می شود.علاوه بر این هزینه دستمزد پزشک، مواد مصرفی در نواحی مختلف بدن و یا بی حسی تاثیر گذار است.

مزوتراپی در تهران

در آخر باید گفت که مزوتراپی درایران برای رویش مو، جوانسازی پوست، از بین بردن لک و چربی رواج دارد. این روش درمانی قرمزی و التهاب ضرر خاصی  برای فرد ندارد فقط باید حتما توسط متخصص انجام شود، زیرا سوزن ها برای جلوگیری از عفونت باید استلیزه باشند.

 

چه کسانی نباید از مزوتراپی استفاده کنند

 

ـ خانم‌های باردار بهتر است از مزوتراپی در تهران استفاده نکنند.

ـ بیماران قلبی ـ عروقی گزینه مناسبی برای مزوتراپی نیستند.

ـ افرادی که دچار سرطان‌های پیشرفته هستند.

ـ کسانی که دارای سوابق آلرژی و حساسیت به داروهای خاص هستند نباید مزوتراپی انجام دهند.

ـ افرادی که در حال استفاده از داروهای ضدانعقاد هستند.

ـ افراد دیابتی بخصوص آنهایی که دیابت کنترل نشده دارند مناسب انجام مزوتراپی نیستند.

ـ افرادی که دارای بیماری نوروپاتی هستند.

ـ اشخاصی که دچار بیماری  پوستی پسوزیاریس هستند.

 

عوارض مزوتراپی درتهران چیست

 

این را بدانید که اکثر روش‌های درمانی عوارض جانبی را دارند . یکی از عارضه  هایی که با مزوتراپی ایجاد می شود عارضه حساسیت نسبت به داروی مورد استفاده است.

 

برخی از عوارض مزوتراپی  کوتاه مدت هستند وبعد از مدت کوتاهی برطرف  خواهند شد و معمولا پایدار نیستند و خطری جدی برای فرد ندارد. بعداز انجام مزوتراپی ممکن است علائم  کوتاه مدتی مانند ورم، قرمزی، خارش، کبودی، سرگیجه، احساس کسالت، درد و حتی عفونت در محل تزریق برای شما به وجود بیاید. عفونت زمانی ایجاد می شود که تزریق در محیطی کاملا استریل و با ابزار صحیح و ضدعفونی شده انجام نگیرد.

 

از دیگر عوارض  که عارضه بلند مدت است  ایجاد اسکار (گوشت اضافه یا جای زخم)‌ مادام‌العمر در افرادی که استعداد تشکیل گوشت اضافه دارند، ولی به طور کلی عوارض عمومی مزوتراپی نادر است، چون اساس درمان استفاده از دوزهای کم داروست.

 

مزوتراپی در تهران

چه فاکتور هایی در مزوتراپی، مهم هستند؟

 

-نوع دارومورد استفاده

– دوز مناسب دارو در حین استفاده

– تکنیک های مورد استفاده پزشک

– نوع و جنس پوست افراد

– انتخاب مناسب میزان دارو با توجه به منطقه مصرف

 

مزیت مزوتراپی نسبت به سایر روش ها چیست ؟

 

همان گونه که می دانید مزوتراپی یک روش درمانی کاملا جدید و پیشرفته است که روز به روز به حیطه عملکرد درمانی آن افزوده می شود. این روش بسیار سریع تراز روشهای دیگر است و نسبت به دیگر روش های درمانی مثل دارو های خوراکی و کم بودن عوارض آن به دلیل مصرف هدفمند دارو و اثرات کاملا موضعی آن، روز به روز مورد بیشتر از سوی مردم و پزشکان قرار گرفته است. مزوتراپی یک روش بدون درد و بدون نیاز به بی حسی است. یعنی شما بعد از انجام آن، نیازی به استراحت در منزل ندارید و می توانید مثل تمام روزهای عادی به فعالیت های خود بپردازید.

 

 

در اخرباید گفت که  روش مزوتراپی نه ‌تنها برای درمان، بلکه برای پیشگیری از چین‌وچروک‌های صورت و درمان آکنه و جوش صورت و بدن، جای زخم، و جای سوختگی نیز می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد.مزوتراپی پوست با توجه به شرایط بیمار معمولا ۵ تا ۸ جلسه زمان می برد وبیمار درحین انجام آن درد اندکی را احساس می‌کند. باید گفت ازمزوتراپی برای هر مشکلی نمی توان استفاده کرد واین روش نوعی انتقال داروبه محل مورد نظر است همچنین بهتر است این روش جوانسازی را نزد متخصص پوست ومو در تهران انجام دهید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *