هایفوتراپی در تهران

هایفوتراپی در تهران

هایفوتراپی در تهران

هایفوتراپی در تهران :هایفو به معنای امواج اولتراسوند با فرکانس بالا می باشد . در این روش پزشک با کمک دستگاه هایفو تراپی از انرژی میکرو امواج فراصوت متمرکز برای منقبض کردن الیاف کلاژن و تحریک رشد کلاژن جدید به منظور ایجاد یک لیفت طبیعی، بدون عمل جراحی و نقاهت پس ازعمل استفاده می کند.

هایفوتراپی در تهران

همان گونه که می دانید الیاف کلاژن به استحکام ساختارهای  قسمت های مختلف بدن کمک می‌کند و از جذب و تحلیل رفتن ساختارهایی مانند پوست جلوگیری می‌کند. با کاهش تولید کلاژن  پوست شما حالت ارتجاعی طبیعی، سفتی و استحکام خود را به مرور زمان از دست می‌دهد و دچار خطوط ریز، چین و چروک و افتادگی می‌شود.

مزایا و فوائد هایفوتراپی در تهران چیست

-یکی از مزیت های مهم هایفوتراپی در تهران در این است که به دلیل دسترسی به لایه‌های عمیق پوست یکی از پیشرفته‌ترین متد حرارتی برای بهبود چین و چروک در بدن می‌باشد.

-به دلیل استفاده ازامواج اولتراسوند با شدت بالا باعث تحریک لایه عمیق عضلات صورت می‌شود که عامل ایجاد کننده چین و چروک در صورت است.

-درهایفوتراپی در تهران نیازی به هیچ‌گونه عمل جراحی و یا عمل لیفت نیست.

– این روش جوانسازی صورت کاملاً ایمن و بدون درد است.

-درمان آن سریع و بدون عوارض بعد از جراحی است.

هایفوتراپی در تهران در چه قسمت های بدن انجام می شود ؟

– بازوها

– بالا و پایین شکم

– قسمت داخلی ران ها و زانوها

-از بین بردن ترک ها

با هایفوتراپی در بدن  چه مشکلاتی برطرف می شود

لیفت و سفت شدن گونه

لیفت فک و چانه

کاهش چروک  در اطراف وگوشه‌های لب

سفت شدن پوست و لیفت پیشانی

لیفت و بالا کشیدن ابرو

هایفوتراپی در تهران

آیا هایفوتراپی در تهران  با درد همراه است؟

عوارض هایفوتراپی تهران برای فرد  بسیار اندک است.  البته میزان احساس درد در این روش از شخصی به شخص دیگر متفاوت است. بیشتر بیماران می توانند انرژی گرمایی را به خوبی تحمل کنند. هر درد یا ناراحتی همراه با این روش بعد از مدتی برطرف می شود و معمولاً فقط در طی عمل بروز خواهد کرد.

اثرات هایفوتراپی در تهران تا چه مدت باقی می‌ماند؟

بعد ازهایفوتراپی در تهران بیماران می‌توانند برخی از اثرات اولیه درمان رادر هفته اول مشاهده کنند. سفت شدن پوست در طی ۳ تا ۴ ماه رخ می‌دهد فرایند کلاژن سازی در پوست تا ۶ ماه پس از شروع درمان ادامه خواهد یافت. نتایج هایفوتراپی تا حدی دائمی بوده و محو نخواهد شدبا این وجود با فزایش سن چین وچروک هایی دوباره در پوست ایجاد می شود.

چند جلسه  باید هایفوتراپی در تهران را انجام دهیم ؟

اکثر بیماران تنها به یک تا دو جلسه درمان با هایفوتراپی در تهران  نیاز دارند. شما با انجام هایفو تراپی در تهران نتایج بالینی چشمگیری را  به دست خواهید آورد و بهبودی پوست تا ۶ ماه پس از درمان اولیه قابل مشاهده است.

شما با مراجعه به متخصص پوست و مودر تهران می توانید تنها در چند جلسه  با انجام  هایفوتراپی پوستی جوان تر و زیباتر اشته باشید. به طور کلی هایفوتراپی برای برطرف کردن شلی و افتادگی پوست پیشنهاد می‌شود

نکات مهم که در هایفوتراپی در تهران باید رعایت کنیم

برای اینکه هایفوتراپی موفقی داشته باشید باید به برخی  نکات زیر توجه کنید

– به درجه افتادگی پوست و میزان چین و چروک آن توجه داشته باشید.

– توجه به میزان افتادگی پوست صورت و سن شخص و عمق چین و چروک های پوست، با معاینه ی دقیق هایفو تراپی در تهران را انجام دهید زیرا در برخی مواقع به دلیل افتادگی و چروک پوست شما باید هایفو درمانی در کنار سایر اقدامات درمانی و زیبایی مثل تزریق چربی یا ژل به صورت ترکیبی  انجام دهید تا نتایج رضایت بخشی را برای بیمار داشته باشد.

هایفوتراپی در تهران

تفاوت مزوتراپی با هایفوتراپی چیست؟

مزوتراپی نوعی تزریق به سطح پوست است و اگر بخواهیم در لایه عمقی‌تر پوست اقدامی انجام دهیم، باید از روش هایفوتراپی استفاده کنیم. هایفوتراپی بیشتر برای افراد میانسال که چین و چروک‌شان عمقی شده است  مورد استفاده قرار می‌گیرد.

هایفوتراپی  چطور باعث جوانسازی پوست می‌شود؟

هایفوتراپی یکی از محبوب‌ترین و تکامل‌یافته‌ترین سیستم‌های موجود برای جوانسازی  است. انرژی غیرتهاجمی اولتراسوند در دستگاه هایفو تراپی سطوح پایینی از گرما را در منطقه‌ای از پوست ایجاد می‌کند.که باعث تحریک سلول‌ها جهت تولید کلاژن و جوانسازی بافت می‌شود. هایفوتراپی، تنها با یک بار درمان تغییرات زیادی در پوست شما ایجاد می کند. نتایج هایفوتراپی چند ماه بعد از درمان مشخص می شود وشما پوستی صاف‌تر، محکم‌تر و روشن‌تر خواهید داشت.

آیا هایفوتراپی در تهران عارضه‌ای هم دارد؟

امواج هایفو مانند امواج سایر دستگاه‌های جوانسازی مورد ایمن هستند و امواج آن یونیزه شده و خطرناک نیست. و از آن می توان برای تمام افراد استفاده کرد. البته افراد برای هایفو نباید ایمپلنت در صورت‌شان داشته باشند. افراد دیابتی باید بیماری خود را کنترل کنند همپنین این افراد  نباید از داروهای کورتی استروئید یا تضعیف‌کننده سیستم ایمنی استفاده کنند.

مراقبت های بعد از هایفوتراپی در تهران

– پس از انجام هایفوتراپی در ژل روی پوست خود راپاک کنید.

– شما می توانید از کمپرس یخ روی ناحیه تحت درمان استفاده کنیدتا تورم آن کاهش یابد.

– بعد از هایفوتراپی در تهران می توانید با آب خنک پوست خود را بشویید و از تماس با آب گرم بپرهیزید.

– پوست خود را با آب گرم نشوید زیرا باعث التهاب پوست خواهد شد.

هایفوتراپی در تهران

-درچند روز اول بعد ازهایفوتراپی در تهران  از رفتن به حمام و استخر خوداری کنید.

-دو تا چهار هفته بعد از انجام هایفوتراپی احتمال وجود درد در نواحی استخوانی تحت درمان در برخی افراد وجود دارد.

– به طور مستقیم در معرض آفتاب قرار نگیرید  و در صورت الزام از کلاه و ضد آفتاب استفاده کنید.

-از کرم های ترمیم کننده که پزشک تجویز می کند را به طور منظم و دائمی در طول روز استفاده کنید.

هایفوتراپی غرب تهران برای چه افرادی مناسب است

هایفوتراپی غرب تهران مناسب افرادی است که پوست آنها تا حد زیادی  شل  شده باشد افرادی استحکام و سفتی پوستشان  کاهش یافته می توانند از این روش با مراجعه به بهترین متخصص پوست ومو درتهران برای جوان سازی پوست استفاده کنند .

افتادگی ابرو و یا پلک  نیز با هایفوتراپی غرب تهران قابل درمان است وافرادی که این مشکل را دارند می توانند از این روش استفاده کنند.

 

 

آمادگی لازم قبل از انجام هایفوتراپی در تهران

برای انجام هایفوتراپی در تهران لازم نیست فرد آمادگی خاصی را قبل از انجام هایفودر کرج داشته باشد وپزشک ابتدا سوابق بیماری فرد را قبل از هایفو مورد بررسی قرار می دهد . سپس شروع به معاینه فرد می کند این معاینه بیشتر درقسمت صورت و گردن فرد انجام می شود. به جز در مواردی که فرد عفونت پوستی  یا مشکلات  پوستی داشته باشد پزشک پس از معاینه بلافاصله کار خود را شروع می کند.

 

هایفوتراپی در تهران چگونه انجام می شود

 

در هایفوتراپی در تهران پزشک از دستگاه هایفو با امواج اولتراسوند(مافوق صوت) استفاده  می کند .این امواج در نقطه ای ازعمق دلخواه پوست متمرکزشده و درمحل مورد نظرتابانده می شود که درنتیجه گرمای موضعی در نقاط واعماق  پوست و بافت زیرین  پوست به وجود می آید و باعث تخریب کلاژن قدیمی پوست می شود.

 

در هایفوتراپی در تهران پزشک ابتدا از ژل اولتراسوند درقسمت صورت و گردن بیمار استفاده می کند.سپس دسته هایفو را برروی پوست فرد قرارمی دهد . این دسته باعث می شود انرژی اولتراسوند به پوست منتقل شود و این امواج می توانند سلول های پوست را در این قسمت  تحریک کند تا کلاژنی که تولید شده و باعث  بازسازی، بهبود و جوانسازی بافت ها می شود.

 

هایفو تراپی درهر شخص بستگی به شرایط پوست بیماردارد . پزشک با توجه به میزان عمق پوست دستگاه را در آن تنظیم می کند. در این هنگام ممکن است که فرد در زیر پوست خود احساس گرما یا سوزش کند. اگر می خواهید یک فرایند کاملا بی درد داشته باشید بهتر است که فرد توسط یک متخصص بیهوش شود. جلسه درمان هایفوتراپی در تهران به طور کلی  بین ۳۰ تا ۶۰ دقیقه زمان لازم دارد  که این مدت نیز بستگی به پوست فرد دارد.

هایفوتراپی در تهران

هایفوتراپی در تهران یکی ازروشهای جوان سازی پوست است درحقیقت می توان گفت  هایفو یکی از مدرن ترین تکنیک های  لیفت صورت می باشد که ازروشهای غیرجراحی در جوان سازی پوست می باشد . هایفو درکرج را می توان گفت که از بی خطرترین روش های کشیدن پوست است.

هایفوتراپی در تهران معمولا  تنها در یک جلسه  ودر حدود تقریبا ۴۵ دقیقه انجام می شود وکشیدن پوست با هایفوماندگاری بالای برای فرد دارد .در هایفو در کرج  هیچ جراحی  انجام نمی شود و این روش هیچ گونه خونریزی ای برای فرد ندارد ودر همان جلسه فرد به نتیجه دلخواهش  می رسد

 

کاربرد هایفوتراپی در تهران در چه قسمت هایی از بدن انجام می شود

از هایفوتراپی در تهران بیشتر برای بالا کشیدن ابروها ،رفع افتادگی پلک ، برطرف کردن  چین و چروک دورچشم ،برطرف کردن تیرگی و سیاهی اطراف چشم،  لیفت پیشانی ،لیفت گردن ، از بین بردن خط خنده ، لیفت چانه،برطرف کردن غبغب ، لیفت صورت ، لیفت گونه ها ، برطرف کردن خط اخم ،درمان منافذ باز پوست است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *