کاشت ابرو خوب در تهران

کاشت ابرو خوب در تهران

کاشت ابرو خوب در تهران

کاشت ابرو خوب در تهران :  کاشت ابرو از روشی هایی است  که در آن جراح از موهای قسمت های دیگر بدن برای  کاشت ابرو استفاده می کند. با کاشت ابرو خوب در تهران مانند دیگرروشهای زیبایی چهره فرد نیز زیبا ترمی شود. شما با انجام کاشت ابرو خوب در تهران می توانید ظاهر ابروی خود را بهبود ببخشید و رضایت کافی ازاین کاشت داشته باشید.

کاشت ابرو خوب در تهران

دلایل کاشت ابرو خوب در تهران

افراد ممکن است به دلایل مختلف به دنبال یک کاشت ابرو خوب در تهران باشند این دلایل ممکن است به خاطر داشتن ابروهای  کم پشت و یا اینکه به طورارثی در تاج و یا دم ابرو و یا قوس ابرو تراکم ابرو کمتری داشته باشند.

بعضی افراد نیزممکن است به دلیل دستکاری های زیبایی مانند برداشتن ابرو دچار کاهش رشد در این ناحیه شده باشند و ترجیح می دهند کاشت ابرو خوب در تهران را انجام دهند. بعضی از افراد نیزازمدل و فرم ابروی خود رضایت کامل ندارند و تمایل دارند با کاشت ابرو خوب در تهران تغییردرشکل ابروی خود ایجاد کنند.

 

The reason for the abstract planting in Tehran

برخی از مشکلات ابرو نیز به دنبال جراحات و یا اسکار که به هر دلیلی برای فرد اتفاق افتاده ممکن است برای فرد ایجاد شود . در برخی از بیماریهای پوستی مانند ریزش موی سکه ای و یا بیماریهای دیگر بدن مانند کم کاری تیروئید ریزش ناخوشایند ابرو در فرد ایجاد می شودکه با کاشت ابرو خوب در تهران این مشکل را برطرف کنید.

علت ریزش ابروها چیست

-ریزش ابرو ممکن است به دلیل برخی بیماری‌ها مثل عدم تعادل هورمون تیروئید، دیابت، ‌آلوپسی یا طاسی موضعی  برای فرد ایجاد می شود.

– برخی داروها مانند دارو درمانی, پرتو درمانی, شیمی درمانی نیز باعث ریزش ابرو می شود.

-ابروهایی که به دلیل سوختگی دچارآسیب‌ شده اند.

-اصلاح بیش از حد ابروها نیز باعث ریزش مو در افراد می شود.

روش کاشت ابروخوب در تهران

در ابتدا کاشت ابروخوب در تهران ناحیه کاشت ابرو آماده می‌شود و سپس جراح ناحیه مورد نظر را بی حس می کند بعد از اینکه در این ناحیه بی حسی ایجاد شد  برش‌های خیلی کوچکی در ناحیه ابرو برای فرد به وجود می آید. این برش‌های خیلی ریز  می تواند گیره سفتی را برای گرفتهای تکی مو که ازبدن فرد گرفته برداشته شده‌اند بوجود می‌آورد.

 

روش کاشت ابرو خوب در تهران

به ‌منظوراینکه بهترین نتایج ازکاشت ابرو خوب درتهران بوجود آید واین کاشت ابرو طبیعی به‌ نظر بیاید به بهترین جراح مراجعه کنید. رشد موهای کاشت شده درابرو مانند الگوی موی سربرای فرد می باشد.

موهای که در ابرو کاشته می شود دائمی هستند و بطور مداوم به رشد خود ادامه می دهند ومانند موی ابروی عادی اصلاح می شوند. بیماران ممکن است بین  ٣۰۰ تا ١۰۰۰ پیوند فولیکولی مو برای ابرو نیاز داشته باشند.

دلایل کاشت ابرو خوب در تهران

کاشت ابرو خوب در تهران امروزه هم برای زنان و هم مردان اتفاق می افتد و آن روش می تواند برای افرادی که ریزش شدید ابرو دارند روش مناسبی باشد . دلایل مختلفی باعث می شود تا فرد کاشت ابرو انجام دهد برخی از این دلایل شامل بیماری ، جراحی،زخم  شرایط پوستی ،برداشتن بیش از حد ابرو یا ابروهای نازک می باشد.

چه افرادی گزینه مناسب کاشت ابروخوب در تهران هستند

-کسانی که به هر دلیلی قسمتی از ابروی خود را از دست داده اند می توانند کاشت ابرو انجام دهند.

– کسانی که  ازابروی تاتو شده ی خود خسته شده اند می توانند کاشت ابرو انجام دهند.

– افرادی که ابروها ی پرپشت می خواهند هم می توان کاشت ابرو انجام دهند.

 

افراد مناسب کاشت مو در تهران

-اگرشما از شکل و فرم ابروی خود راضی نیستید یا ابروهای زیبایی ندارد می توانید از کاشت ابرو استفاده کند.

-برای ترمیم جای زخم یا بخیه,و یا بخاطر سوختگی، کاشت ابرو بهترین روش برای زیبا تر شدن ابروهای شماست.

موهای لازم برای کاشت ابرو ازکجا برداشته می‌ شود

برای کاشت ابرو خوب درتهران از موهای پشت‌سر که ضخامت کمتری دارند، برای این کار استفاده می ‌شود. کاشت ابرو عمل بسیار ظریفی است. به دلیل این که ابرو کاملا در معرض دید است، موها باید در فاصله نزدیکی قرار بگیرند تا کاملا طبیعی به نظر بیاید.

نتیجه  کاشت ابرو در اغلب موارد برای فرد  رضایت‌ بخش است. این عمل برای افرادی که اصلا ابرو ندارند و یا قسمتی از ابرویشان را از دست داده‌اند،روش مناسبی است.

آیا جراحی کاشت ابرو درد دارد

کاشت ابرو خوب در تهران دردناک نیست  زیرا جراح در این جراحی از داروی بی‌حسی استفاده می‌کند. با این حال، اگر اثر دارو کمتر شود، ممکن است احساس سوزش داشته باشید این سوزش هم با مصرف دارو مسکن کاهش می یابد.

 

نحوه کاشت ابرو خوب در تهان

برای کاشت ابرو چه تعداد گرافت استفاده می شود

در کاشت ابرو ممکن است چیزی حدود دوازده گرافت یا بیشتر برای کاشت در بین موهای ابرو یا پر کردن این قسمت استفاده شود. برای تغییر شکل ابرودرحدود ۵۰ تا ٢۵۰ گرافت برای هر ابرو نیازاست. تعداد گرافت‌ها  بسته به محل کاشت ، تراکم و شکل ابروها اندکی متفاوت خواهد بود.

هزینه کاشت ابروخوب در تهران

نمی توان برای کاشت ابرو خوب در تهران هزینه دقیقی بیان کرد و به طور کلی می توان گفت که هزینه کاشت ابرو به مهارت و تخصص پزشک و به کلینیک کاشت ابرو همچنین به سوابق پزشک کاشت ابرو بستگی دارد.ازموارد دیگری که در هزینه ی کاشت ابرو تاثیر گذار است ناحیه ای که قرار است کاشت در آن قسمت انجام شود.

و در آخر موردی که می تواند بر کاشت ابرو خوب در تهران تاثیر بگذارد تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای جراحی، تعداد فولیکول‌های موجود در ناحیه اهدا کننده و تعداد پیوندهای موی مورد نیاز برای کاشت ابرو است.

 

هزینه کاشت ابرو در تهران

نتایج کاشت ابروخوب در تهران

بهترین و موثرترین راه برای داشتن ابرو های زیبا که به هر دلیلی دچار مشکل شده است کاشت ابرو است. موهای کاشته شده از پشت سر بیمار به سرعت و ازهمان ابتدا شروع به رشد می کنند و پس از یک تا دو سال فرایند رشد کاهش می یابد تا ابروی شما  نمایی طبیعی به خود بگیرد.

دوره ی نقاهت پس از کاشت ابرو خوب در تهران

بعد از کاشت ابرو خوب در تهران عمدتا شما دوره نقاهت خاصی ندارید و دوره ی نقاهت جراحی کاشت ابرو در حدود ۲۴ ساعت است. بعد از کاشت ابرو می توانید فعالیت های روزمره ی خود را دوباره داشته باشید .البته توصیه می شود که فعالیت ها ی سنگین را برای حدود یک هفته تعطیل کنید تا از صدمات احتمالی و ریسک خون ریزی پیشگیری شود.

 

 

 

آیا کاشت ابرو عوارض دارد ؟

کاشت ابرو هم مانند کاشت مو اگر به درستی و توسط پزشک باتجربه وماهر انجام نشود ممکن است فرد دچار برخی از عوارض شود که در اینجا به برخی از انها اشاره شده است

– موها و گرافت هایی که برای کاشت  ابرو استفاده می شود از مناطقی غیر از ابرو برداشته می شوند. در بیشتر مواقع پزشک ا آن را ازپشت  قسمت های پشت گوش انتخاب می کند. همین جابجایی موجب می شود تا قدرت رشد آنها کمتر شود. با این وجود بیمار می تواند مدت زمانی بین ۶ تا ۹ ماه را صبر کند تا رویش ابروها مشخص شود. در صورتی که نتیجه دلخواه نباشد، می توان مجدد برای کاشت اقدام کرد.

 

– کاشت ابرو شباهت زیادی به کاشت مو دارد. بعد از کاشت ممکن است مقداری تورم و کبودی در ناحیه چشم شما به وجود آید که با کمپرس گرم پس از چند روز درمان می شود و جای نگرانی نیست.

 

۴-اگر احیانا خارش در ناحیه مورد نظر کمی زیاد باشد، برخی از متخصصین کاشت ابرو جهت برطرف کردن خارش در ناحیه پیوند زده شده ابروها، پماد تجویز می کنند تا بیمار با مالیدن آن بر روی ناحیه کمتر احساس خارش کرده و مجبور به خاراندن نشود.

 

کاشت ابرو

نکاتی که در مورد کاشت ابرو باید بدانید

-رشد موهای کاشته شده  بیشتر و طویل تر از رشد طبیعی مو های ابرو هستند.

-رنگ و ژنتیک موهای کاشته شده همانند موهای سر می باشد.

-موهای کاشته شده همانند موهای طبیعی ابرو هستند و می تواند آنها را بر داشت، رنگ کرد و مدل مورد نظر را در آنها ایجاد کرد.

-موهای كاشته شده به هيچ وجه تراكم موهای طبيعي  خود فرد را ندارد  و در صورت تمايل براي پرپشت نمودن ابرو بايد حداقل ۲ يا ۳ مرحله کاشت ابرو را تکرار کنید. افرادی كه روی تاتو كاشت ابرو انجام مي دهند چون زمينه پوست آنها رنگی است تراكم موی كاشته شده بيشتر به نظر می رسد و فرد از عمل خود راضي تر است .

-در هيچ كجای بدن مويي وجود ندارد كه شبيه موی ابرو باشد. بهترين مو برای كاشت ابرو موي سر است كه به لحاظ مشخصات ظاهری مانند ضخامت وحالت و ميزان و زاويه رشد ابرو است . البته بعد از يكي دو سال موهای كاشته شده فرم و حالت و كيفيت رشد شبيه به ابرو پيدا مي كنند.

در آخر آنچه بيشترين مورد شكايت بيماران كاشت ابرو است زاويه رشد ابروهای كاشته شده است ولي با استفاده از متدهای جديد نمايي بسيار طبيعی تر نسبت به روشهای قديمي ايجاد شده و چنين مشكلی تا حد زیادی برطرف شده است.

 

 

 

 

دکتر محمدرضا کیانی

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *